Konstantynów Łódzki

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
329 000 PLN
Powierzchnia
2 643 m2

Prezentujemy do sprzedaży urokliwą działkę położoną na terenach z zabudową mieszkaniową jednorodzinną. Nieruchomość jest zlokalizowana na oś. Literatów w Konstantynowie Łódzkim, przy wylocie z miasta w stronę Nowego Józefowa, do nowobudowanej trasy.
Działka ma powierzchnię 2643 m2, wymiary 26m front x ok 100m głębokość, posiada lekki - widokowy - spadek w kierunku tyłu nieruchomości. Wraz z sąsiednią nieruchomością wspólnie dzielą piękny staw. 
Gaz, woda, kanalizacja - miejskie w drodze.
Prąd - w działce.
Cena 339.000 zł do negocjacji.
Zaproponuj swoją cenę!
Sławomir Wodo
531-972-103

  • Ogrodzenie: Siatka
  • Plan miejscowy: Brak planu miejscowego
  • Możliwość podziału: Tak
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Komunikacja: Bus, Lotnisko, Autobus, PKS
Beata Kudlińska Wodo

Beata Kudlińska Wodo

Dyrektor Placówki

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Grupa Kapitałowa Nieruchomości dom sp. z o.o. sp.komandytowa dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Grupa Kapitałowa Nieruchomości dom sp. z o.o. sp.komandytowa z siedzibą przy Piotrkowska 181, 90 – 447 Łódź (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@nieruchomoscidom.com… czytaj więcej

 

Najlepsze oferty w jednym miejscu